Yazılar > Ofis Taşıma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir

Ofis taşıma hizmeti ev eşyası taşıma hizmetine göre çok daha fazla tecrübe ve ilgi gerektirir. Ofisin veya işinizin özelliğine uygun eşyaların doğru paketlenmesi, transfer için gerekli araç temini ve yeni ofisinize götürülen eşyaların montajının yapılması gerekir. Bu işlerin tamamını uzman bir ekip ile sigortalı olarak yaptırırsanız bu süreç sizin için bir zahmet olmaktan çıkar. Sorunsuz bir ofis taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimize; Ofis Taşıma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir? ve Ofis Taşımacılığı nasıl yapılmalıdır? sorularına ayrıntılı cevaplar vermek istiyorum.

Ülkemizin lider Ofis taşıma firması Soyer Nakliyat bu konuda siz değerli müşterilerimize 34 yıllık tecrübesi ile profesyonel taşıma hizmeti vermekteyiz. Özellikle ofis taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimize hızlı ve sorunsuz bir taşınma hizmeti vermek adına gerekli tüm donanıma sahip araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Bu konuda doğru ve hatasız bir ofis taşıma hizmetinin nasıl gerçekleştiğini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılmalı

Sorunsuz bir ofis taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimizin öncelikli olarak bu hizmeti doğru firmadan aldıklarına emin olmaları gerekir. Taşıma esnasında istenmeden oluşabilecek kazalara karşı tüm ofis eşyalarının sigortalanmasının yanında bu iş için tecrübeli personele sahip firmanın tercih edilmesi oldukça önemlidir. Tercih edilecek olan firmanın referansları ve bu güne kadar yapmış olduğu taşıma işleri ile ilgili bir araştırma yapmak hangi firmayı tercih etmeniz gerektiği konusunda sizler yol gösterecektir. Bu kısa ama bir o kadar önemli olan açıklamadan sonra Ofis Taşıma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir sorusuna cevap vermek istiyorum.

Firmamız ile ofis taşıma hizmeti hakkında iletişime geçen müşterilerimizin ofis eşyalarını yerinde inceleyerek işe başlıyoruz. Taşıma için en uygun araç temini ve ofis malzemelerine uygun paketleme işlemleri profesyonel kadromuz tarafından gerçekleşmektedir. Ayrıca tüm paketleme işlemlerinde kutuların içerisinde neler olduğu listelenmektedir. Bu sayede ofis malzemelerinin karışmaması ve daha hızlı kontrol edilmesi amaçlanmaktadır. Yeni ofisinize götürülen malzemeler uzman kadromuz tarafından montaj işlemleri yapıldıktan sonra sizler teslim edilmektedir. Ofisinizin bulunduğu iş yerinin katına göre farklı asansör sistemleri ile eşyaların zarar görmeden araçlara yüklenmesi ve yeni iş yerine götürülmesi esnasında oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı ofis malzemeleriniz sigortalanmaktadır. Tüm bu hizmetler çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilip yeni ofisinizin biran önce faaliyete geçmesi sağlanmaktadır.

Bu yazı 01 Temmuz 2021 tarihinde güncellenmiştir.