Kurumsal > Hakkımızda> Soyer Nakliyat Ve Ambalaj Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

Cihan Soyer SOYER Nakliyat ve Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1987 yılında A.Cihan SOYER tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Daha sonra Özcan SOYER – Oktay SOYER – Birten SOYER kardeşlerinin katılımıyla sırasıyla İzmir –Ankara şubeleri açılıp şirket hızla büyümeye başlayıp sektördeki önemli yerini almıştır. Soyer Nakliyat bu sınırlar içerisinde kalmayıp kuşakta kuşağa aktarımlar yapmış genç nesli de şirket bünyesine katmıştır. Melis SOYER – Sibel SOYER şirket bünyesinde yerlerini almış aktif şekilde firmanın gelişim sürecinde destek vermektedirler.

Bu aşamaya gelinmesindeki en büyük etken, bir dünya markası olan Tuzcuoğlu Nakliyat şirketinde iş hayatına başlamamız olmasıdır. Soyer kardeşler, Tuzcuoğlu Nakliyat firmasının sahipleri olan H.Fehmi Tuzcuoğlu, Mustafa Tuzcuoğlu ve Mehmet Ali Tuzcuoğlu kardeşlerden Mustafa Tuzcuoğlu’nun en büyük torunlarıdır.

1893 yılında kurulan ve sektöründe sembol olan bu şirketin aile fertlerinden olmamızdan dolayı işin ciddiyetini kavramış, çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik bicimde halkımıza sunmaktayız. Firmamız , sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini ; uluslararası kategoride hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı bir çok yabancı firmalar ile birlikte bir sisteme oturtmuş ve ülkemizde henüz bir “Nakliye hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar acısından da adeta bir gizli okul halini almıştır. Amacımız, batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörel oluşumun ülkemizde de SOYER NAKLiYAT ve AMBALAJ SANAYi ve TiCARET A.Ş. olarak oluşumunu sağlamaktır.

Soyer Nakliyat 1987 yılından günümüze faaliyeti süresince bir çok yerli ve yabancı firmaların iş merkezlerinin taşımasını, bu firmalarda çalışan personellerinin ev eşyalarının yurt içi ve yurt dışı nakliyelerinde gösterdiği titiz, başarılı ve çabuk hizmetlerinden dolayı, sözlü ve yazılı bir çok takdir almış ve ayrıca yazılı basın tarafından da takdire şayan bulunmuştur.

Tüm bunlara rağmen firmamız ciddiyeti ve titizliğinde hiç bir ödün vermeden çalışmalarını daha iyi bir seviyeye nasıl getiririz; araştırmaları içerisine girmiştir. İmajınızın bütünlüğünü sağlayacak bir çalışma içerisinde sizlere hizmet verebilmemiz için firmamıza imkan tanımanız dileği ile sizleri bekliyoruz.

Bu yazı 06 Ocak 2021 tarihinde güncellenmiştir.