Yazılar > Eşya Depolama Nasıl Yapılır

Ev Eşyası Depolama hizmeti almak adına birbirinden farklı nedenleriniz olabilmektedir. Yeni bir eve taşınırken yanınızda götürmek istemediğiniz eşyalarınız olabilir. Bununla birlikte ev tadilatı esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi adına belirli bir süreliğine bu hizmeti almak isteyebilirsiniz. Ayrıca belirli bir süre zarfı için yurt dışında ikamet etmek zorunda kalanlar ev eşyalarını eşya depolarına kaldırmak isteyebilmektedir. Kısacası nedeni ne olursa olsun ev depolama hizmeti almak adına bir arayış içerisinde olabilirsiniz. Bu tür bir arayış içerisinde olanlar için Eşya Depolama Nasıl Yapılır? Eşya depolama hizmeti almak isteyenlerin nelere dikkat etmesi gerekir? sorularına cevap vermek istiyorum.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi birbirinden farklı nedenlerden dolayı eşya depolama hizmeti almak istendiğinde hangi deponun veya hangi firmanın tercih edilmesi büyük önem kazanmaktadır. Değer verdiğiniz eşyaları kimlere emanet edeceğinizi bilmeniz ve eşyalarınızın güvenli bir yerde muhafaza edildiğinden emin olmanız gerekir. Bu nedenle kurumsal tecrübeye sahip Soyer Nakliyatın kendisine ait özel eşya depolama alanlarını tercih edebilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyalarınızın ne kadar süre ile depoya kaldırmak istediğinize karar verdikten sonra yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Alanında tecrübe sahibi firma çalışanlarımız depolamak istediğiniz eşyaları görmek ve rapor oluşturmak adına sizinle iletişime geçmektedir. Eşyaların özelliğine uygun paketlenme işlemi firma çalışanlarımız tarafından özenle yapıldıktan sonra nakliye işlemi yine aynı titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Eşya ev depolama nasıl yapılır diye araştırma yapanların iş esnasında bunun nasıl yapıldığını en iyi şekilde gözlemleyebilir.

Eşyaların özelliğine göre özel olarak firma tarafından getirilen kolilere konulan eşyalar bir liste altına alınır. Bunun amacı hangi kolide hangi eşyanızın olduğunu hem sizin hemde firma yetkililerinin bilmesi içindir. Eşya depolama hizmeti kapsamında firmamızın sahip olduğu özel depolara getirilen eşyalarınız yine firma çalışanları tarafından özel sandıklara yerleştirilir. Bu işlem esnasında sandıklara konulan kolilerde nelerin olduğu sandık listesine işlenir. Bunun en büyük avantajı istediğiniz zaman almak istediğiniz eşyanızın hangi kolide ve sandıkta olduğu kolaylıkla saptamaktır. Önceden firma çalışanlarına haber vermek kaydı ile almak istediğiniz eşyaları bu sayede kısa zaman içerisinde teslim alabilirsiniz. İstanbul, İzmir bölgesinde eşya ev depolama hizmeti veren Soyer Nakliyat alacağınız bu hizmet için hırsızlık, deprem, yangın, sel vb. doğal afetlere karşı sigortalı olarak çalışmaktadır. Oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız güvence altındadır.

Bu yazı 04 Ocak 2021 tarihinde güncellenmiştir.