Evden Eve Nakliyat Sigortalama Depolama İstanbul İzmir Ankara Adana

Tüm şehir içi taşıma, şehirler arası ve uluslar arası nakliye hizmetlerinin yanında; paketleme, depolama, ofis taşıma, ufak parça eşya gönderimi, taşıma sigortası, canlı ev hayvanı taşınması, dış asansör kurulumu hizmetlerini sağlamaktayız. Milletler arası (kişisel) zati eşya taşımacılığı yapmaktayız.
Huzurlu-rahat ve kaliteli bir taşıma için SOYER’i aramakta hiç tereddüt etmeyiniz.

Ev Eşyası Paketleme

Ev Eşyası paketleme hizmeti taşınacak ürünün sağlıklı bir şekilde yerine ulaşması için en önemli adımdır. şehir içi nakliyat, şehirler arası taşımacılık veya ülkeler arası nakliyesi yapılacak tüm eşyalarınız profesyonel kadrolu elemanlarımız tarafından paketlenip taşınmaktadır. Taşınacak olan eşyanın cinsine göre özel ambalaj malzemesi kullanılmaktadır.

Ofis Taşımacılığı ( Şehir içi, şehirler arası ve Uluslar arası )

Ofis nakliyesinde en önemli şey paketlenen ürünlerin üzerine hangi departmandan alındığı ve kime ait olduğu bilgisi özel etiketleme ile yazılmasıdır. Şehir içi taşıma, şehirler arası nakliye veya milletler arası ofis taşıma hizmetleri yetkilimiz tarafından öncelikle ofis adresiniz ziyaret ediliyor. Keşif sonucunda gerekli olan hizmetlerimiz sıralanıp bir sözleşme tarafımızca hazırlanmaktadır.

Eşya Depolama

Paketlenen eşyalarınız özel araçlarımızla depomuzada özel sandıklara yerleştiriliyor. İstediğinizde size veya veya belirttiğiniz adreslere geri teslim edilmek üzere zarar görmeden depolanıyor.

Evcil Hayvan Gönderimi

Evcil Hayvanlarınız ( kedi – köpek ) belirtmiş olduğunuz adresinizden alınıp (gümrük evrakları tarafınızca hazırlanıp bizlere teslim edildikten sonra) tüm gümrük işlemleri tarafımızca tamamlanıp anlaşmalı olduğumuz havayolu firmasıyla ile yurt dışına sevk edilmektedir.

Kullanılmış Araba / Motosiklet gönderimi ( Şehirler arası – Uluslar arası )

Kullanılmış araba / motosiklet gönderimleriniz için özel ekibimiz adresinizden arabanızı veya motosikletinizi teslim alıyor. Tarafınızca hazırlanmış olan gümrük evraklarınız sizlerden teslim alınıp gümrük çıkış işlemleriniz tamamlıyor ve istemiş olduğunuz ülkeye sevkini gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde şehirler arası araba veya motosiklet gönderimlerinizde de sizlere yardımcı olabiliyoruz.

Parsiyel Gönderim ( az miktarda gönderimleriniz için )

Göndermeyi planladığınız bir kısım eşyanız ( çeyiz eşyası – yazlığa gitmesini istediğiniz veya başka şehirde yaşayan bir akrabanıza gönderim – başka şehirde buluna evinize gönderim için ) özel ekibimiz adresinize geliyor paketleyip depomuza alıyoruz ( üzerlerine mutlaka isim –soyad ve gideceği yeri belirten etiketler yapıştırılıyor ) o bölgeye gidecek araçla ile diğer sizler gibi gönderim yapmayı planlayan müşterilerimizin eşyaları ile birleştirilip 7-15 gün içerisinde adresinize yönlendirip teslimat hizmeti sunmaktayız.

Nakliye Sigortası

Kullanılmış ev eşyasına nakliye sırasında sigorta yapılmamaktadır. Ancak firmamız tarafında eşyanıza gelebilecek her türlü hasarı firmamız üstlenmektedir. Bu sebeple taşıma yapacağınız firmayı seçerken oluşabilecek olan her türlü hasarı şirketin karşılayabilecek bir bütçeye sahip olup olmadığında gözden geçirmenizde fayda var. Şehirler arası sevkiyatlarımızda kamyon ve kamyonetlerimize sigorta yapılmaktadır. Bu sadece sigorta araç devrilme – yanma ve ya kaza durumlarını kapsamaktadır.

Dış Asansörlü Taşıma

Dış asansör kurulumu için öncelikle ev adresinize yetkili elemanlarımızı yönlendiriyor ve ücretsiz keşif yaptırılıp kuruluma uygun olup olmadığı raporu çıkarılmaktadır. Dış asansörümüz 15. kata kadar yükselmektedir. Eşyalarınızın yeni adreste bina asansörüne sığmaması durumunda – bina içi merdivenlerden dönmediği takdirde ve ya yönetimlerin bina içerisinde taşımaya izin vermediği durumlarda kullanılmaktadır. Örnek olarak Şehirler arası taşımalarda bir çok ev taşımasında dış asansör kurulumu yapılmaktadır. İstanbul’da buna çok ihtiyaç duyulmamaktadır ama gerekirse memnuniyetle bu hizmeti de müşterilerimize sunmaktayız .

Bu yazı 10 Haziran 2020 tarihinde güncellenmiştir.

Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi